Turniej rozegrano w systemie "każdy z każdym". Zawody charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym, a uczestniczące drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem, wolą walki oraz grą w duchu fair play.

Wszystkie szkoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki - Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców:

Miejsce 1 – SP 4

Miejsce 2 – SP 11

Miejsce 3 – SP 5

Miejsce 4 – SP 2

Wyniki - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców:

Miejsce 1 – SP 11

Miejsce 2 – SP 4

Miejsce 3 – SP 2

Miejsce 4 – SP 5

Źródło (tekst i zdjęcia):