Turniej rozegrano w systemie "każdy z każdym". Zawody charakteryzowały się wysokim poziomem sportowym, a uczestniczące drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem, wolą walki oraz grą w duchu fair play.
Wszystkie szkoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wyniki - Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców:
Miejsce 1 – SP 4
Miejsce 2 – SP 11
Miejsce 3 – SP 5
Miejsce 4 – SP 2
Wyniki - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców:
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 4
Miejsce 3 – SP 2
Miejsce 4 – SP 5
Źródło (tekst i zdjęcia):